czwartek, 16 lipca 2015

KSIĄŻKA BEZ SENSU (Alfie Deyes) - PREMIEROWO


TYTUŁ POLSKI: Książka bez sensu
TYTUŁ ORYGINALNY: The Pointless Book
AUTOR: Alfie Deyes
WYDAWNICTWO: Insignis
ROK WYDANIA: 2015
LICZBA STRON: 191

OPIS WYDAWCY: Dzieło niezwykle popularnego, bo subskrybowanego aż przez 3,7 miliona użytkowników angielskiego vlogera Alfiego Deyesa, który na swoim kanale YouTube - Pointless Blog - zamieszcza zabawne wideorelacje z codziennego życia. Książka to zaproszenie Alfiego, by dołączyć do jego kreatywnych rozrywek. Poobserwuj z tą książką ludzi. Weź ją ze sobą na randkę. Poproś nieznajomego o rysunek. Sprawdź, na ile schodów wejdziesz, zanim spadnie ci z głowy. Alfie rozpoczął tę książkę, ale dokończysz ją ty!


2 komentarze:

  1. Myślę, że przypadłaby mi do gustu:) Nie wymaga bowiem nie wiadomo jak dużego angażu

    OdpowiedzUsuń
  2. Po pierwsze, przeciekawa okładka, bardzo mi się podoba! Książka mogłaby przypaść mi do gustu, ale chyba jednak bym jej nie zakopała... ewentualnie na wieczne nieodkopanie :D

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.