piątek, 24 lipca 2015

"CZARNE NENUFARY" (Michel Bussi) - MOJA OPINIA + 30 DAY BOOK CHALLENGE - DZIEŃ 6.

TYTUŁ POLSKI: "Czarne nenufary"
TYTUŁ ORYGINALNY: "Nympheas noirs"
AUTOR: Michel Bussi
PRZEKŁAD: Maria Braunstein
WYDAWNICTWO: Świat Książki
ROK WYDANIA: 2015
STRON: 424Na dzisiaj to jeszcze nie wszystko, bo oprócz nowej recenzji muszę przecież odpowiedzieć na kolejne pytanie :). Jeżeli przegapiliście poprzednie posty z tego cyklu - nic straconego. Wystarczy, że zajrzycie do zakładki "30 DAY BOOK CHALLENGE" (pod nagłówkiem bloga).


*** DZIEŃ 6. ***  
KSIĄŻKA, KTÓRA SPRAWIA, ŻE JESTEŚ SMUTNA


"CZARNE NENUFARY" (Michel Bussi)

Tak jest. Doszłam do wniosku, że "Czarne nenufary" sprawiają, że jestem smutna. Dlaczego? Odsyłam do recenzji zamieszczonej powyżej :).


7 komentarzy:

 1. Bardzo mnie ta książka zaciekawiła. Szczególnie dlatego, że motyw nenufarów już gdzieś spotkałam.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam jeszcze o tej książce, ale chyba będę musiała kiedyś zwrócić na nią uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Intrygująco! Niby niespieszna, leniwa atmosfera, a jednak morderstwo, tajemnice i zaskakujące zakończenie :) Zwrócę na nią uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas zatem bym zaczęła Czarne nenufary czytać. W dodatku od pewnego czasu czekają na półce. Bardzo ciekawa recenzja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nenufary kojarzą mi się tylko z Calineczką i tym, jak wredna ropucha ją przetrzymywała na żonę dla swojego syna :P. Czarne nenufary brzmią za to baaardzo tajemniczo....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajne skojarzenie! Mnie przywołują też na myśl książkę Dąbrowskiej (Noce i dnie). ;)

   Usuń
 6. Ja to bym miała problem z wybraniem jednej książki, która mnie zasmuca, bo uwielbiam historie łamiące serca i tyle ich poznaję, że trudno byłoby mi się zdecydować. ;)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.