czwartek, 23 lipca 2015

2. URODZINY MOJEGO KANAŁU! - MATERIAŁY ZZA KULIS

Stało się. Mój kanał na YT obchodzi drugie urodziny! Jestem zaskoczona, bo nigdy nie przypuszczałam, że będę prowadzić go tak długo. Początkowo miał być jedynie sposobem na zagospodarowanie nadmiaru wolnego, wakacyjnego czasu. Jak widać z poniższego materiału jest dla mnie czymś znacznie więcej. Praca nad publikowanymi na nim materiałami dała mi bardzo wiele. Przestałam przejmować się tym, co ludzie powiedzą i akceptować siebie taką, jaką jestem, a to już całkiem sporo. 
Korzystając z okazji chciałabym podziękować Wam za to, że ze mną jesteście. Przypuszczam, że nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak dużego kopa do działania daje mi każdy komentarz, a także przesyłane do mnie maile :). Zawsze jest mi bardzo miło, jeżeli mam okazję z Wami porozmawiać, a jeszcze milej, jeżeli mogę poznać Was osobiście. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie ze sobą same świetne książki oraz że moja głowa będzie pękała od... niesamowitych pomysłów! 
Z okazji 2. urodzin postanowiłam przygotować dla Was krótki materiał. Składa się z najróżniejszych "wpadek", które miały miejsce podczas nagrywania. Jeżeli będziecie czuli niedosyt, to zachęcam do odświeżenia sobie urodzinowego filmiku z ubiegłego roku (KLIK). Miłego oglądania!


7 komentarzy:

 1. Gratuluję i podziwiam za wytrwałość w przygotowywaniu wpisów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O kurcze, życzę Ci kolejnych dwóch lat! :D
  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz wspaniałych znajomych i ludzi przy sobie :) Zazdroszczę pomysłu i wytrwałości. Moi ulubieńcy "idź jak kosmonauta.. tak skacze bardziej" oraz 100 razy "melduję wykonanie zadania" :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Esa, świetnie robisz, to co robisz. Twoje materiały są oryginalne i pomysłowe. Widać, że wkładasz w nie dużo pracy i pasji. Gratuluję i rób dalej swoje!
  /Pozdrawiam,
  Szufladopółka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie, wielkie gratulacje. Widać, że blog to Twoja wielka pasja i tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, podziwiam za wytrwałość i wiele pracy włożonej w kręcenie filmików i ich montaż. Powodzenia dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale mi poprawiłaś humor tym filmikiem :) Życzę wielu kolejnych rocznic i mnóstwo radości z tego, co robisz :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.