poniedziałek, 6 lipca 2015

Jakie książki zabrałabym na bezludną wyspę???3 komentarze:

 1. Oj, ja to musiałabym mieć bardzo dużą walizkę, żeby pomieścić wszystkie książki, które chciałabym wziąć. Byłyby to: cała seria Harry'ego Potter'a, seria Igrzyska Śmierci, kilka moich ukochanych książek autorstwa Stephen'a King'a ("Lśnienie", "Zielona mila", "Misery", "Dolores Claiborne", "Wielki Marsz"), wszystkie powieści Virginii C. Andrews oraz "Ps. kocham cię" Cecelii Ahern.
  A jeśli chodzi o książkę opisującą życie na bezludnej wyspie to polecam "Władcę much" William'a Golding'a - jest znakomita! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja miałabym problem z wyborem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja opalania nie toleruję, nie lubię niesamowicie, męczę się;>
  Ja bym zabrała masę kryminałów, bo w takim gatunku się lubuję;)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.