Współpraca


Z chęcią podejmuję stałą, czasową, bądź jednorazową współpracę z instytucjami i osobami poszukującymi recenzentów. Blogi książkowe mają ogromny zasięg, znajdują się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach i prowadzone są przez pasjonatów, którzy kochają książki. To właśnie na opiniach takich osób bazują czytelnicy, poszukując książek. Warto więc zadbać o taki rodzaj promocji.
Chętnie zapoznaję się z nowym autorem czy gatunkiem, dlatego prawdopodobieństwo, że książka nie trafi w mój gust jest niewielkie :) Zastrzegam sobie jednak prawo do opinii negatywnej, choć mam nadzieję, że nie będę musiała z niego korzystać. Wiem, że za przygotowaniem każdej nowej pozycji na rynku wydawniczym stoi wiele osób, dlatego zawsze staram się, aby moja recenzja była rzetelna i dopracowana, bo niestety, a może raczej "stety", jestem perfekcjonistką :)Tych, którzy mają dla mnie interesujące propozycje, proszę o kontakt: esaczyta@interia.pl
ZAUFALI MI:
PAWEŁ OLEARCZYK


AGNIESZKA LINGAS - ŁONIEWSKA


M.A. TRZECIAK


JOLANTA KOSOWSKA


REMIGIUSZ MRÓZ


TERESA OLEŚ-OWCZARKOWA

MIROSŁAW TOMASZEWSKI


MICHAŁ GACEK


SZYMON SALSKI


AGNIESZKA TURZYNIECKA


PIOTR SURMACZYŃSKI


EDWARD JUREWICZ
PIOTR RUTKOWSKI


K.S. RUTKOWSKI
8 komentarzy:

 1. Hej, ja mam tylko taką drobną uwagę - skoro krytyka, to ona w zamyśle jest negatywna, więc nie musisz pisać "krytyki negatywnej", bo coś takiego jak krytyka pozytywna nie istnieje, wystarczy samo "krytyka".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za zwrócenie uwagi ;) Masz rację ;)

   Usuń
  2. Nie zgadzam się z Anonimowym :P
   krytyka to analiza i ocena DOBRYCH i ZŁYCH stron z punktu widzenia jakichś określonych wartości.
   Więc krytyka pozytywna jak najbardziej istnieje.

   No, chyba, że chodzi o potoczne znaczenie słowa "krytyka"

   Usuń
  3. Anonimki moje kochane :) To ja już nie wiem :D Może niech zostanie tak, jak jest :)

   Usuń
 2. Kocham czytać i pisać. Dlatego też założyłam bloga z recenzjami.
  Zazdroszczę Ci tyyylu osób do współpracy ... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Michał Gacek, dr z UP ? :D Masz jego opowiadania? bo ja ich nie mogłam nigdzie znaleźć

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.