wtorek, 10 lutego 2015

Unboxing czyli nowe książki w mojej biblioteczce :)
Recenzja "Bestii": KLIK
Recenzje książek K.S. Rutkowskiego:
- "Kryminał tango": KLIK
- "W niewoli seksu": KLIK
- "Chiński ekspres": KLIK

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam "wspólne rozpakowywanie" przesyłek książkowych:))) piękny stosik, aż oczy się cieszą od samego patrzenia, przyjemnej lektury!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę :) U mnie jakoś tak ciężko z stosikami, ale może jeszcze to zmienię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Co za imponujący stosik! Gratuluję, ja bym tak długo nie wytrzymała ze zwlekaniem otwierania takich paczuszek :)
  Czytałam "Dziennik" Anny Frank - to wzruszające świadectwo okrucieństwa wojny opisywane oczami dziecka. Polecam.

  Pozdrawiam serdecznie
  nieidentyczna

  OdpowiedzUsuń
 4. Nacieszyłam oczy wspaniałymi książkami :-)
  Gratuluję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie filmiki, a Twój sprawił, że musiałam się uśmiechnąć. :) No i zamierzam zaglądać tu częściej!

  Pozdrawiam i zazdroszczę skończonej sesji ._. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogromny stos. Zazdroszczę tylu ciekawych tytułów. "Dziennik Ann Frank" mam w planach. Dotychczas czytałam książkę o tej książce, ale ta mnie jakoś bardzo nie uwiodła. Chcę poznać oryginał.

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.