czwartek, 19 lutego 2015

Co kupiłam na "pchlim targu" w Krakowie?

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym pokazuję Wam starsze książki, które kupiłam w ostatnim czasie :). Oczywiście w okazyjnych cenach. Miłego oglądania!

8 komentarzy:

 1. Na całe szczęście mam daleko do Krakowa, pusty portfel i brak miejsca na nowe książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłe zdobycze ;) Tego Verne'a chętnie bym Ci zabrała. No i ten Dekameron *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś mi się wydaje, ze w wolnym czasie będę musiała wbić do Hali Targowej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przygarnij mnie!!! ;) Super nabytki, najbardziej mnie kuszą "Listy" Tuwima

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem taka szalona jeśli chodzi o Pchli Targ ;) Piękne nabytki!
  Ja Pchli Targ traktuję jako możliwość uzupełnienia książek, które zawsze chciałam przeczytać, ale jakoś nie było nam po drodze - u Ciebie chyba podobnie. Oczekuję jak najczęstszego chwalenia się z Twojej strony. ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zwykle twój stooooooooooos sięga nieba :P

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.