piątek, 13 lutego 2015

"Magiczne dwudziestolecie" (Przemysław Semczuk)

TYTUŁ: "Magiczne dwudziestolecie"
AUTOR: Przemysław Semczuk
WYDAWNICTWO: PWN
ROK WYDANIA: 2014
STRON: 320

PRZEMYSŁAW SEMCZUK: Polski dziennikarz i publicysta specjalizujący się w tematyce historii Polski okresu PRL. Był jednym z współtwórców programu telewizyjnego "Cienie PRLu" realizowanego przez TVP. Publicysta tygodnika "Wprost" i magazynu "Focus Historia".2 komentarze:

  1. Duchy powiadasz? Zdecydowanie dla mnie! Zainteresowałaś mnie tą pozycja, ale jednak bardziej samym autorem. Niemniej jednak będę miała ja na uwadzę. Przejrzę Twoje pozostałe wideorecki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham okres międzywojenny, więc muszę dorwać tą książkę ;)

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.