niedziela, 1 września 2013

Podsumowanie wakacji 2013 :)


Sierpień dobiegł końca, więc nadeszła pora na... podsumowanie wakacji !!! :) Mam nadzieję, że upalne dni spędziliście w magiczny, niezapomniany sposób, a przy okazji przeczytaliście kilka ciekawych książek :) Żeby nie popsuć części z Was humoru nie będę wspominać, że moje wakacje będą trwały jeszcze cały wrzesień :P  
Minione miesiące z całą pewnością były wyjątkowe i zapamiętam je na bardzo długo :) Na początku lipca zdecydowałam się założyć bloga "Esa Czyta", dzięki któremu mogę dzielić się z Wami opiniami na temat najróżniejszych książek, a także poznawać nowe, wspaniałe osoby, które mocno trzymają za mnie i mojego bloga kciuki :) 
Pierwszy post, w którym pokazałam mój lipcowy stosik ukazał się 8 lipca, czyli dokładnie 55 dni temu :) 
Od tego czasu bloga obserwuje:
~ przez bloggera: 81 osób
~ przez google+ : 56 osób
Liczba wyświetleń wynosi: 4370

KANAŁ YOUTUBE:


Ponieważ uznałam, że pisanie postów to dla mnie za mało, 19 lipca na moim kanale YT opublikowany został pierwszy vlog, który jednocześnie rozpoczął cykl filmików "Książka na weekend"
Od tego czasu mój kanał zasubskrybowało: 80 widzów

KSIĄŻKI PRZECZYTANE:Podczas wakacji udało mi się przeczytać 16 książek, które w sumie liczyły sobie  5463 strony, co daje średnio 101 stron dziennie
Najgrubsza książka: "Nędznicy" ( 736 stron)
Moja ulubiona książka: "Tajemnice zamku Udolpho" :) 

PODSUMOWUJĄC:

Podczas tegorocznych wakacji udało mi się zrealizować postawione przed sobą cele, czyli przeczytać kilka najważniejszych powieści gotyckich oraz "Nędzników", którzy chodzili mi po głowie od baaardzo długiego okresu czasu :) 
Jeżeli chodzi o projekt "Lato z książką 2013", to jego podsumowania spodziewajcie się w formie krótkiego vloga ostatniego dnia kalendarzowego lata lub pierwszego dnia jesieni :) Do tej pory udało mi się zwiedzić naprawdę ciekawe miejsca oraz przeżyć całą masę przygód, więc myślę, że będzie bardzo ciekawie ! ;)

Naprawdę bardzo dziękuję wszystkim, którzy z prawdziwym zainteresowaniem przyjmują wszystko to, co każdego dnia rodzi się w mojej głowie ! Bez Was tego bloga by nie było - DZIĘKUJĘ :*
Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej :) 

Jeżeli macie ciekawe pomysły dotyczące nowych postów lub filmików - jestem otwarta na wszelkie propozycje :) Część z nich na pewno wykorzystam :)

18 komentarzy:

 1. Gratuluję świetnych wyników i życzę, by kolejne miesiące były równie owocne! :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic tylko gratulować, widać u Ciebie prawdziwą pasję.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyników ;).
  A trzymiesięcznych wakacji zazdroszczę, moje trwały całe dwa tygodnie. Uroki dorosłości :]

  OdpowiedzUsuń
 4. No no, "Nędznicy" to raczej nie jest wakacyjna literatura :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie myślałam, że tak krótko prowadzisz, świetnie Ci idzie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne wyniki :) Oby następne miesiące też były tak owocne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję świetnych wyników:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dołączam do gratulujących. :) W tak krótkim czasie osiągnęłaś świetne wyniki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekam na podsumowanie 'Lata z książką' :) Reszty gratuluje "_

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne wyniki, gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja dzielę się z Tobą radością, bo moje wakacje, podobnie jak twoje skończą się 30 września ;) Więc przed sobą mamy jeszcze caaaalutki wrzesień pod znakiem czytelniczym ;) Gratuluję wyników!

  Pozdrawiam serdecznie!
  D.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny wynik! Podziwiam Twój zapał do czytania, jak również talent do tworzenia ciekawych postów:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Zdumiewająca ilość przeczytanych książek. Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Imponujące wyniki, gratuluję :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne wyniki! Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Genialne wyniki! Gratuluje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję sukcesów ;) Ja wakacje kończę 2 października, więc też mam jeszcze czas na czytanie ;) Jak ja to mówię - dzieci chodzą do szkoły, ale ja też się nie opieprzam, tylko czytam, zwłaszcza, że w lipcu i sierpniu przeczytałam tylko po 4 książki na miesiąc.
  Pozdrawiam i dodaję bloga do obserwowanych,
  www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.