piątek, 30 sierpnia 2013

Książka na weekend - #5 (30.08.2013r.) + gość specjalny :) ^^

Tym razem zapraszam do obejrzenia wyjątkowego odcinka z cyklu "Książka na weekend", podczas którego będziecie mogli poznać zupełnie niespodziewanego gościa, który wtargnął na "plan filmowy" :) Mieliście okazję przeczytać "Nędzników", czy wciąż czekają w kolejce?


Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, zapraszam do polubienia strony mojego bloga na fb oraz mojego konta na LubimyCzytać.pl :) Wszystkie linki znajdziecie w gadżetach po prawej -> :)

13 komentarzy:

 1. Jaki przemiły gość specjalny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nędzników przeczytałam pierwszy tom i zaczęłam drugi. Hmm, no właśnie, zaczęłam i od 3 miesięcy nie przeczytałam ani jednej strony. Muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś więcej i jestem, nie ukrywając, zawiedziona i rozczarowana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z tym gościem specjalnym <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Śpieszę z pomocą językową :D Les Miserables czyt. le mizerabl :)
  Świetna recenzja. "Nędznicy" nadal czekają na przeczytanie jeśli chodzi o mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Raz na zawsze będę wiedziała jak to się czyta :D

   Usuń
 5. Nie czytałam, ale wciąż mam w planach:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie jestem w stanie polecić ci żadnej ekranizacji, onieważ nie oglądałam. Do klasyki powoli się przekonuje i myślę, że 'Nędzników' przeczytam na pierwszym miejscu. Masz wspaniałego psiaka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Film "Nędznicy" już czeka w mojej biblioteczce, aż w końcu znajdę trochę czasu by go obejrzeć. Książkę również chcę przeczytać.
  Bardzo fajny pies! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chcę przeczytać, lubię klasyki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mi się podoba jak swobodnie mówisz przed kamerą :) Zachęciłaś mnie do przeczytanie "Nędzników". W poniedziałek zamierzam skoczyć do biblioteki. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo, bardzo chcę przeczytać! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. "Mrówki w płonącym.."? Może się skuszę;) A co do gościa specjalnego - słodziak:D

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.