poniedziałek, 23 września 2013

Podsumowanie projektu "Lato z książką 2013" ! :)

Lato minęło, ale nie ma co się przejmować, bo przecież także i rozpoczynająca się dzisiaj kalendarzowa jesień ma nam bardzo wiele do zaoferowania - z kasztanami i długimi popołudniami idealnymi na czytanie książek na czele :) Przez całe trzy miesiące mogliście śledzić moją wakacyjną podróż z książką na mapie świata, którą publikowałam pod każdą recenzją. Projekt polegał na tym, że po przeczytaniu danej książki, na mapie czerwoną kropką oznaczałam miejsce, w którym toczyła się jej akcja :) Myślę, że był to ciekawy sposób na spędzanie wakacji z książką i zwrócenie Waszej uwagi na to, jak bardzo nasz papierowy przyjaciel poszerza nasze horyzonty :)Przepraszam za brak zakończenia, ale program do montażu wciąż płata mi figle :)

Korzystając z pierwszego dnia jesieni, pozwolę sobie zaprosić Was jeszcze na bloga The Sunshine Girl, gdzie możecie przeczytać wywiad ze mną i tym samym dowiedzieć się więcej na temat moich jesiennych, książkowych zwyczai :)

17 komentarzy:

 1. Filmik obejrzałem wczoraj w nocy, projekt ciekawy, bezsprzecznie się udał - dużo tego przeczytałaś!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałaś świetny pomysł z tą mapą ;) oby więcej takich ciekawych projektów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. To był świetny projekt. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli Europa tego lata wiodła prym :) Projekt naprawdę fajny i wydaje mi się, że niesamowicie owocny ! Czytałam wywiad, ujęłaś mnie tą "Polyanną"! Też czytałam i uważałam ją za swoją książkową przyjaciółkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny filmik ;D Poprawiłaś mi humor tymi zdjęciami :) Super pomysł!
  Można zwiedzać za niewielką cenę? MOŻNA!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet sporo tych miejsc się nazbierało:)

  OdpowiedzUsuń
 7. No, napodróżowałaś się w te wakacje. I ładny zbiorek powieści gotyckich. :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie zaprasza :)
  O filmiku wypowiedziałam się na YT :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy filmik - tak samo sam projekt. Bardzo pozytywne spojrzenie na wakacje, czy w ogóle na czytanie książek, że każda z nich zabiera w nową podróż. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow odwiedziłaś cztery kontynenty! Gratulacje, przy okazji fajna zabawa :D Nie myślałaś czasem, żeby powiększyć ją do wyzwania? :D

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.