środa, 21 sierpnia 2013

TAG: Miejsca, w których czytam :)

Zapraszam Was do obejrzenia tagu, który podejrzałam na kilku blogach i postanowiłam na niego odpowiedzieć :) Mam nadzieję, że się Wam spodoba i zdradzicie mi, w jakich miejscach lubicie spędzać czas z książką i w jakiej porze dnia (lub nocy) czytacie najczęściej :)

 

Facebook !!! :)

Ostatnio założyłam również stronę mojego bloga na fb, dlatego serdecznie zapraszam Was do lajkowania, co pozwoli nam na pozostawanie w stałym kontakcie :) Nie wszystko, czym chciałabym się z Wami podzielić nadaje się na oddzielnego posta... :)
*link do fb znajdziecie w kolumnie z gadżetami po prawej.

11 komentarzy:

 1. Ja czytam wtedy kiedy mogę. Niekiedy cały dzień spędzam z książką. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się spędzić pół nocy z powieścią. Na czytanie mam różne pozycje. Zazdroszczę leżaka, mój niestety popsuł się jakiś rok temu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja najbardziej lubię czytać wieczorem lub w nocy. Jak jest ładna pogoda, to czytam na moim super hamaku, a jak nie zostaję w domu i czytam na łóżku:)
  Też jestem zwolenniczką czytania "na leżąco" :))
  I tak z innej beczki muszę dodać, że masz bardzo piękny ogród♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o mnie lubię czytać w altance jak i na huśtawce leżąc, lub siedząc po turecu. Na prawde fantastyczny leżak, nigdy takiego nie widziałam. Masz fantastyczny ogród, z tego co zauważyłam, również mam oczko, fajna sprawa. Czytam przeważnie po południu, a czasmi wieczorami :) Fajny tag, lubię takie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim ukochanym miejscem jest oczywiście balkon i leżak :) oczywiście jest dodatkowy plus, o którym wspomniałaś- opalenizna :) a jeśli pogoda nie sprzyja, wygrzewam się w swoim łóżku w przeróżnych pozycjach :)) prawie jak joga :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje miejsca, gdzie czytasz są niesamowite. Mają w sobie coś! Też chętnie czytałabym książki w podobnym otoczeniu. Ale niestety, z racji iż takich miejsc u siebie nie uświadczę, czytam w moim pokoju na kanapie, a jak jest ciepło chowam się z rozkładanym krzesłem w ogródku za gruszą ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam w każdej wolnej chwili jaką mam w dzień lub w nocy. W związku z tym są to bardzo różne miejsca np.: na łóżku, przy stole, na krześle, na schodach, pod drzewem, w samochodzie, w kolejce u lekarza, na ławce, na piasku...mogłabym tak wymieniać bez końca:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytam w bardzo podobnych miejscach:D Też lubię na słoneczku i dzięki temu mogę się pochwalić ostatnio ładnie opalonymi nóżkami:D masz ładny głos:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny filmik. Moim zdaniem każde miejsce jest dobre do czytania, ale kilkuosobowa, wygodna huśtawka wciąż jest na pierwszym miejscu:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny leżak mój nadaje się już do wymiany! A czytam o różnych porach, najczęściej rano lub wieczorem :)Pozdrawiam
  http://ksiazkowa-fantazja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja lubię czytać cały dzień, leżąc w łóżku:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny leżak:D zazdroszczę:P ja czytam na siedząco, z książką opartą o kolana, a jeszcze częściej w łóżku, leżąc na brzuchu:D

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.