niedziela, 3 sierpnia 2014

Pokażę Wam prawdziwą... ZEMSTĘ! ;)

Jak widać nie potrafię wypoczywać leżąc i smażąc się w słońcu. Tym razem zawitałam do położonego w pobliżu Krosna zamku Kamieniec w Odrzykoniu, gdzie pewien okres czasu przebywał... hrabia Aleksander Fredro! :) Jeżeli jesteście ciekawi co wynikło z mojego krótkiego pobytu w tym malowniczym miejscu, to zapraszam do oglądania... :)


10 komentarzy:

 1. To mnie zaskoczyłaś tą historią...

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesujące, nigdy bym się nie spodziewała, że w taki sposób powstała ,,Zemsta".

  OdpowiedzUsuń
 3. Znakomity filmik! :D A Zemsta akurat mi się podobała - nawet jako lektura szkolna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zemsta to jedna z nielicznych gimnazjalnych lektur, które mi się podobały :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zemsta jest okej, nie wiedziałem nic o jej historii - filmik, jak zawsze, świetny ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zemsta bardzo mi się podobała. A filmik świetny, jeden z lepszych :) Dużo się dowiedziałam, bardzo mnie zainteresowałaś tą historią. Aż mnie kusi, żeby także wybrać się na poszukiwania...i tym razem nie w internecie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialny filmik :) Zemsta bardzo mi się podobała, a Twoja historia zdecydowanie mnie zainteresowała :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki Ci Esa za takie filmiki :)
  A Zemsta jako jedna z niewielu lektur naprawdę mi się podobała :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.