sobota, 30 listopada 2013

M.A. Trzeciak - "Inframundo" czyli kochajmy kina z duszą! :)

Tym razem chciałabym polecić Wam książkę Marty Trzeciak "Inframundo", która może zaciekawić nie tylko miłośników starych filmów. Opowieść o żyjącej życiem bohaterów filmowych Grecie oczarowała mnie niesamowitym klimatem - odrobinka tajemniczości i niesamowitości może zdziałać cuda :) Szkoda tylko, że książkę przeczytałam tak szybko i miałam apetyt na jeszcze więcej... :)
Zapraszam do oglądania! :)TYTUŁ: "Inframundo"
WYDAWNICTWO: Novae Res
ROK WYDANIA: 2012
STRON: 195
OPRAWA: miękka 
*LITERATURA POLSKA*

Za książkę dziękuję autorce, jednak fakt ten nie miał wpływu na moją recenzję.

11 komentarzy:

 1. Zaciekawiłaś mnie tą książką. Już zapisałam sobie jej tytuł, przyda się podczas najbliższej wizyty w bibliotece:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zaintrygowałaś mnie mocno; jestem filmomaniakiem; a do tego ta książka kojarzy mi się z filmem "Purpurowa róża z Kairu" - jeśli chcesz obejrzeć dobry film, polecam ten właśnie tytuł Woody;ego Allena;

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaintrygowałaś mnie tą książką i co, ja mam teraz z tym zrobić? Stare kino to coś co uwielbiam i to może być dla mnie książka. Nie spocznę, póki jej nie znajdę. Jak zwykle bardzo pomysłowa recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie przeczytam.
  Zapraszam do siebie, na recenzję ''Kamieniarza'' :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie wychodzą Ci te filmikowe recenzje :) a co do książki, to brzmi ciekawie i klimatycznie :)

  PS. Fajowe pomponiki :D

  OdpowiedzUsuń
 6. :-) Podobają mi się twoje filmowe recenzje. Naprawdę fajnie je robisz. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nie oglądałam recenzji książkowej w wydaniu filmowym, ale ten przypadł mi do gustu. Nie wiem czemu, ale od razu zaczęłam się zastanawiać, ile śmiechu musiałaś mieć przy nagrywaniu tego :) Masz pozytywne usposobienie, a to dobrze wpływa na odbiór tego typu recenzji. Co do samej książki, tytuł sobie zapiszę, bo uwielbiam tematykę kina w książkach. Nie wspominając już w ogóle o starych kinach, które mają klimat właściwie dziś już niespotykany. A szkoda. Polecam kino "Żeglarz" w Jastarni, gdybyś kiedyś była. Niezapomniane miejsce, uwielbiam tam wracać.

  Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, książkę czytałam jakiś czas temu i bardzo miło spędziłam z nią czas ;) oby więcej takich utworów ;) co do sesji- też mi się zaczyna 22 stycznia... ech.

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba pierwszy raz słyszę o tej książce, chętnie bym zajrzała :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.