piątek, 8 listopada 2013

"Książka na weekend" ~ #9 (8.11.2013r.)

Zapraszam na bardzo nietypowy odcinek... :) Nietypowy dlatego, ponieważ chciałabym polecić Wam książkę popularnonaukową :) Sądzę, że dobrze jest o niej wiedzieć - szczególnie jeżeli w Waszym domu są małe dzieci. Niemiecki neurobiolog i psychiatra zwraca uwagę na wpływ nowych technologii na rozwój zwłaszcza, ale nie tylko najmłodszych, powołując się na naprawdę wiele badań.


14 komentarzy:

 1. Książka mnie zaintrygowała - właściwie jej tytuł - i to mocno. Szybko zajrzałam do centrum wszechświata zwanego Google i widzę, że o tym zjawisku się nawet magazyny naukowe i opiniotwórcze rozpisują. Ciekawe badania. Na pewno kiedyś przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy sposób przedstawienia książki. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z filmikami tego typu, więc jestem pod wrażeniem :) Wydaje się bardzo sympatyczną osobą i łatwo łapiesz kontakt z widzem. Co prawda książka całkowicie nie w moim typie, ale może następnym razem trafię lepiej.
  Pozdrawiam ciepło,
  J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Normalnie nie czytam takich książek, ale ta mnie zainteresowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może kiedyś rzeczywiście przeczytam, ale póki co cierpię na kompletny brak czasu.

  U mnie nowa recenzja, więc jeśli masz ochotę to zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm... zaciekawiłaś mnie :D
  Jeżeli znajdę czas i książkę w bibliotece to chętnie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie sięgam często po takie książki, ale do tej mnie przekonałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chroniczny brak czasu wolnego. Oto odpowiedź na pytanie, dlaczego raczej nie przeczytam tej książki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zainteresowałaś mnie tą książką. Muszę do niej zajrzeć. Dzięki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze widzieć nową, vlogującą osobę :) Świetnie Ci idzie, oby tak dalej! Trzymam za Ciebie kciuki. Dodaję do obserwowanych.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tematyka faktycznie bardzo na czasie i pozycja ciekawa. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ciekawa i intrygująca tematyka, chętnie przeczytam :) super sposób na przedstawienie książki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię książki popularnonaukowe, o ile oczywiście są o tym, co mnie interesuje. "Cyfrowa demencja" do takich należy, postaram się przeczytać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo podobają mi się recenzje w postaci filmów, tym bardziej jeśli ktoś ciekawe potrafi opowiadać o książce ;)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.