środa, 2 października 2013

"Bajki dla Marysi i Alicji" czyli zbiór bajek na dobranoc zarówno dla małej księżniczki, jak i księcia :)

Tytuł: "Bajki dla Marysi i Alicji"
Pierwsze wydanie: 2003
Moje wydanie: 2013
Stron: 207
Autor: Tomasz Sakiewicz - jeżeli chcesz dowiedzieć się o nim czegoś więcej, kliknij TUTAJ.


Treść: Książka jest zbiorem dwunastu współczesnych, ale w żadnym razie nie pozbawionych magii bajek. Ponieważ rozgrywają się w naszym świecie, pośród bohaterów takich jak my, mogą przydarzyć się każdemu z nas, pod warunkiem, że będziemy mieli dość wyobraźni i wrażliwości. Jest w nich wszystko co potrzeba, "aby bajka była bajką", ciepły humor, zwykła niezwykłość i ta odrobina goryczki, która sprawia, że opowieść ma smak naturalnej świeżości i nie przypomina w niczym literackiego hamburgera. 

Według Esy: Tym razem zapraszam Was na recenzję pozycji, która może zainteresować szczególnie osoby, które mają do czynienia z dziećmi, lub po prostu szukają ciekawej książki nadającej się na prezent :) "Bajki..." sprawdzałam na sobie i muszę stwierdzić, że rzeczywiście świetnie nadają się do czytania na dobranoc i co najważniejsze, są naprawdę ciekawe!


Za książkę dziękuję:

10 komentarzy:

 1. Jak ja lubię posłuchać o książeczkach dla dzieci... Przypominają mi o stosiku z moich lat przedszkolnych, który gdzieś tam jeszcze leży w piwnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie dla mnie z prostego powodu, że nie jestem już dzieckiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę pamiętała, gdy przyjdzie na to pora :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może podobać się mojemu synkowi, lubi kiedy mu czytam na dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że na czytanie bajek nigdy nie jest za późno. Książka pięknie wydana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię czytać bajki swoim młodszym braciom i kuzynkom, i w sekrecie zdradzę, że sprawia to przyjemność nie tylko im :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecę tę książkę mojej kuzynce. Jej dziecku na pewno przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nawet nie wiedziałam, że to Wydawnictwo ma taką pozycję, super;)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.