czwartek, 2 kwietnia 2015

W jakiej pozycji czytać książki ?! [16 POMYSŁÓW]

Czytamy leżąc, siedząc, a czasami nawet stojąc,dlatego postanowiłam sprawdzić, która pozycja jest najwygodniejsza. Jeżeli jesteście ciekawi, co z tego wynikło, to zachęcam do oglądania krótkiego filmiku ;).
7 komentarzy:

 1. Świetne! Często czytam w pozycji na ''samotnika'' :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytam "na leniwca" czyli na brzuchu z poduszką pod klatką piersiową ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe ja czytam w różnych pozach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzecia pozycja ostatnimi czasy dominuje u mnie :D Poza tym: piąta, ósma. W innych nie dałabym rady :D Ale pomysł na filmik rewelacyjny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I właśnie te pozycje przysparzają mi najwięcej trudności.:)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.