sobota, 25 kwietnia 2015

KONKURS: "KSIĘGI JAKUBOWE " (OLGA TOKARCZUK)


Jest mi bardzo miło zaprosić Was do udziału w konkursie, który od dzisiaj (25.04.) do 5.05.2015r. (tj. do wtorku po weekendzie majowym) do północy trwa na moim kanale YT - KLIK :).

NAGRODA: dwa egzemplarze najnowszej powieści Olgi Tokarczuk pt. "Księgi Jakubowe"ZASADY:
1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być subskrybentem mojego kanału YT. Jeżeli jeszcze nie subskrybujesz, kliknij TUTAJ i do dzieła ;).
2. Pod filmikiem na YT (nie na blogu!) zostaw komentarz o treści "Biorę udział.". Dodatkowo możesz (ale nie musisz) podać adres mailowy :).
3. Wyniki pojawią się na moim profilu na FB (KLIK) oraz blogu kilka dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez losowanie, które oczywiście zostanie nagrane ;).

Fundatorem nagród jest internetowa księgarnia KSIĄŻKA I PREZENT, do której odwiedzenia serdecznie zachęcam! - KLIKNIJ TUTAJ.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli udostępnicie informację o konkursie!

POWODZENIA!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.