wtorek, 21 kwietnia 2015

PREMIEROWO: "CZAS BEBOKA" (R.A. Antonius) - moja opinia5 komentarzy:

 1. Eso mnie zachęciłaś do książki. Mam ją i kiedyś po nią sięgnę. Serdeczności. Jestem Twoją fanką. Bloguję już 5 lat, ale dzięki Tobie i Twoim inspiracjom poczułam znów z tego radość, świeżość, a to po pisaniu 600 ponad recenzji jest bezcenne. Zapraszam Cię w moje progi http://cudownyswiatksiazek3.blogspot.com/ i bloguj i vloguj dalej. Tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jak miło jest coś takiego usłyczeć ;). Życzę Ci wiele radości z tego, co robisz ;).

   Usuń
 2. Twoje video-recenzje są po prostu mega!! Jestem pod ogromnym wrażeniem.
  Odnośnie samej książki, jednak odpuszczę ją sobie, bowiem nie przepadam za fabułą osadzoną w latach 50-tych. Zdecydowanie bardziej preferuje współczesne realia. Ale cieszę się, Że Tobie przypadła do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam tez przedpremierowo. Książka mnie nie porwała za bardzo, ale ciekawy opis tamtych czasów.

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.