czwartek, 30 stycznia 2014

"Deja vu" czyli kolejna świetna książka Jolanty Kosowskiej ! :)

Eh ta sesja :) W końcu znalazłam chwilkę czasu, żeby wrzucić kolejną recenzję i tradycyjnie już mam nadzieję, że książka przypadnie Wam do gustu :) Zainteresowani? :)

TYTUŁ: "Deja vu"
WYDAWNICTWO: Novae Res
ROK WYDANIA: 2013
STRON: 304
OPRAWA: miękka
*LITERATURA POLSKA*Wszystkich tych, którzy czekają na nowe recenzje i filmiki informuję, że po sesji ostro się za wszystko zabiorę :) Przeczytałam masę ciekawych książek, dlatego mam nadzieję, że w końcu znajdę czas na ich zrecenzowanie... Myślę też o pewnych zmianach na blogu i kanale, więc jeżeli macie propozycje, to chętnie o nich usłyszę :)

7 komentarzy:

 1. Z autorką nie miałam jeszcze styczności, ale filmik jest zachęcający. Naprawdę masz nietuzinkowe pomysły ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejna dobra recenzja "Deja vu" :D
  Myślę, że sama się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej książce, ale na razie i tak nie mam czasu, aby jej się bliżej przyjrzeć ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam autorki, ale okładka bardzo ciekawa. Jeżeli gdzieś trafię, to przeczytam. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam "Deja vu", ale jakoś czegoś mi w niej brakowało.. Klimat oczywiście był, ale nie porwała mojego serca. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już od pewnego czasu mam wielką ochotę na tę książkę, żałuję, że w mojej bibliotece nie ma tego egzemplarza, ale może zacznę od "Niepamięci" :-)
  Ależ wieje u Ciebie w filmiku, aż mi kawę rozlało :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sesja. Magiczne słowo. Jednocześnie główna przyczyna zaniedbań na blogu. I ja niestety się temu poddałam. Ale w końcu zabieram się za przyjemności ;) Deja vu kusi mnie już od dawna, ale stale o książce zapominam w natłoku tego co uda mi się wysznupać na półkach bibliotecznych.

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.