piątek, 3 stycznia 2014

Książka na weekend #10 (3.01.2014r.)

Długie, zimowe (chociaż patrząc za okno może bardziej wiosenne) wieczory sprzyjają czytaniu, dlatego dzisiaj chciałabym polecić Wam książkę, dzięki której poczujecie zapach upalnego lata w Prowansji. Idealna książka, żeby przypomnieć sobie, jak bardzo tęsknimy za ciepłymi miesiącami :)


8 komentarzy:

 1. O, coś dla mnie! Uwielbiam takie książki i nawet mam jeszcze parę w podobnym stylu, nieprzeczytanych (trzymam je na czarną godzinę - tzn. kiedy humor będę mieć tragiczny). // Pewnie by Ci się "Jak rozmawiać ze ślimakiem" Clarke podobało :).

  Brałam ostatnio udział w takiej blogowej zabawie, w której na koniec trzeba nominować parę innych osób. Nominowałam też i Ciebie, więc jeśli Ci się nudzi, to zapraszam do zabawy :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jak rozmawiać ze ślimakiem"? Tytuł mnie zainteresował, a skoro polecasz, to będę o niej pamiętać :)

   Usuń
 2. Nie słyszałam jeszcze o niej, a szkoda;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o tej książce, ale może w przyszłości przeczytam : )
  Nominowałam Cię do zabawy, a post o niej ukaże się jutro. Bardzo byłoby mi miło gdybyś wzięła w nim udział, oczywiście jeśli chcesz : )
  Pozdrawiam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa książka, ale obecnie raczej nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię angielski humor, poza tym jeśli faktycznie da się poczuć zapach lata w Prowansji, to dwa razy mnie namawiać nie trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że książka mogłaby mi się spodobać. Ciekawią mnie spostrzeżenia autora jako Anglika we Francji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzieś mi się już okładka tej książki rzuciła w oczy ;) wprawdzie mam całe stosy innych książek do czytania, ale może i na ten tytuł kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.