wtorek, 3 listopada 2015

Czytelnicze podsumowanie PAŹDZIERNIKA 2015


RECENZJA APLIKACJI DO NAUKI J. ANGIELSKIEGO: KLIK

2 komentarze:

  1. Dwa kierunki to organizacyjne szaleństwo - z doświadczenia to wiem ;). // Dalej się zastanawiam nad zaczęciem filmowania. Na razie testuję darmowy program do edycji. Tyle ma opcji renderowania, że chwilowo nie łapię...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kwestia wprawy :). Ja zaczynałam montować na zwykłym Windows Movie Maker i przez długi czas w zupełności mi wystarczał :).

      Usuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.