wtorek, 11 listopada 2014

RECENZJA: "Niemoralna gra" (Jolanta Kosowska)

TYTUŁ POLSKI: "Niemoralna gra"
AUTOR: Jolanta Kosowska
WYDAWNICTWO: Novae Res
ROK WYDANIA: 2014
STRON: 335

OPIS WYDAWCY: Konrad, nauczyciel etyki zawodowej na jednej z medycznych uczelni, dyżuruje za kolegę w studenckim telefonie zaufania. Jedna przerwana w pół słowa rozmowa zmienia nieoczekiwanie jego dotychczasowe życie. Odnalezienie rozmówczyni staje się jego jedynym celem, wypełnia dni, spędza sen z powiek, pochłania całą energię. Zaczyna się wyścig z czasem. Życie nabiera tempa. Dni pędzą jak oszalałe. Wydarzenie goni wydarzenie. Wszystko wymyka się spod kontroli. Nic już nie układa się w logiczną całość... Konrad niepostrzeżenie daje się wciągnąć w zastawioną na niego pułapkę.

MOJA OPINIA:


4 komentarze:

 1. O, ja bym chetnie przeczytała :)polska autorka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chcę poznać tę autorkę!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm, polska autorka? Wypadałoby poznać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mocno do tej książki mnie zachęciłaś. I w ogóle do autorki. Lubię takie wędrówki do Chorwacji, Włoszech, Niemczech... i całym świecie. Kupiłaś mnie tym i myślę, że szybko zabiorę się za czytanie tytułów spod rąk autorki.

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.