czwartek, 13 listopada 2014

Ogromny stosik książek "z duszą"


Jeżeli zaglądacie do mnie już od dłuższego czasu, to z pewnością wiecie, że kocham stare książki. Chyba największą radość sprawia mi odnalezienie na ich kartach czyichś zapisków. Jeżeli jesteście ciekawi jakie książki "z duszą" udało mi się kupić tym razem, to zachęcam do oglądania filmiku :). 11 komentarzy:

 1. Łał, zazdroszczę takich łupów! Od dawna nie pozwoliłam sobie na taaakie ilości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A już sobie postanowiłam, że nie będę kupowała więcej książek... Sama również uwielbiam stare książki! Kiedyś kupiłam ponad 100 książek po 30 groszy... to już jest uzależnienie ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooooo :D. To na taką promocję jeszcze nie trafiłam :).

   Usuń
 3. Ile książek! Pewnie tak z 5 pozycji bym Ci podebrała. ;) U mnie niestety nie ma takich pchlich targów, a szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jakoś rzadko czytam takie książki i... w związku z tym niewiele ich mam...

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że jak zwykle udane polowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W Łodzi trafiłam na antykwariat, w którym kupiłam masę książek w podobnych cenach. Żałuję, że w najbliższym czasie raczej nie uda mi się wrócić do tego miasta, ale dostałam namiary na równie tani antykwariat w Warszawie. Sądząc po zdjęciach, niedługo w nim zamieszkam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ehhh takie filmiki z mnóstwem książek mogę oglądać bardzooo dłuuugo:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie bardzo zaciekawiły publikacje o kulturze i historii, a szczególnie "Na drogach kultury ludowej". Piękne wydanie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zainteresowała mnie 1 książka "Czarny tulipan" :) Podziwiam Cie za te ilości książek. Przynajmniej mam wymówkę, że ja wcale nie kupuje ich tak dużo (5-10 miesięcznie) :P

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.