niedziela, 30 listopada 2014

Czytelnicze plany na grudzień 2014

Tym razem chciałabym pokazać Wam książki, które planuję przeczytać w nadchodzącym miesiącu. Jest wśród nich biografia, romans, kryminał i między innymi zbiór opowiadań, więc mam nadzieję, że każdego czymś zainteresuję ;). Miłego oglądania!


7 komentarzy:

 1. Dziewczyna, która słyszała kolory - ale ładny tytuł - muszę zobaczyć o czym to jest:) Czytałam już Swobodną i jakoś nie mam weny, aby zrecenzować;o Udanej lektury:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Baśnie braci Grimm <3
  Mam nadzieję, że będzie miała pozytywną recenzję!
  Bo też chcę!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. "W śnieżna noc" bardzo bym chciała przeczytać... super stosik ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, jaki piękny stosik :) Życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 5. "Baśnie braci Grimm bez cenzury" muszą być świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle ciekawie zapowiadających się książek! Super, że sięgnęłaś po książkę o Jacku Kaczmarskim. Wielki człowiek, o którego każdy Polak powinien chociaż trochę poznać. Po "W śnieżną noc" sam sięgnąłem. Nie znam jeszcze Greena, więc może to dobry moment by go poznać, szczególnie że potrzebuje przeczytać jakąś świąteczno-zimowo książkę:)
  Nie mogę się doczekać Twoich recenzji! Pozdrawiam! ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Co jak co, ale biografie uwielbiam. Życiorysy, które opisują jak ktoś żył. Jakie spotykały go przygody, zarówno te smutne jak i wesołe. Uwielbiam czytać o życiach innych

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.