sobota, 20 września 2014

RECENZJA: "Proszę mnie przytulić" (Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak)

TYTUŁ POLSKI: "Proszę mnie przytulić"
AUTOR: Przemysław Wechterowicz
ILUSTRACJE: Emilia Dziubak
WYDAWNICTWO: Agencja Edytorska Ezop
ROK WYDANIA: 2014

OPIS WYDAWCY: Czy wiecie, jaki jest najlepszy sposób na udany dzień? Pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził w sekrecie Niedźwiadkowi, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy. I tak zaczęła się niezwykła przygoda ojca i syna. Wędrują razem przez las i przytulają każdego, kogo spotkają na swojej drodze - malutką Gąsienicę, wielką Anakondę, a nawet Myśliwego ze strzelbą w dłoni... Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z głębi serca gest, może zmienić bardzo wiele w życiu każdego z nas. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

MOJA OPINIA:
Za książkę dziękuję Agencji Edytorskiej Ezop, jednak fakt ten nie miał wpływu na moją ocenę.


6 komentarzy:

 1. Jak ja lubię te Twoje recenzje :) A książeczkę być może sprezentuję mojej chrześniaczce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczka idealna na prezent. Będę o niej pamiętać.

  OdpowiedzUsuń
 3. A moja mama szuka właśnie prezentu dla swojej chrześnicy. :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapamiętam, gdybym szukała upominku dla młodego czytelnika :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się m.in z Awiolą - idealna na prezent. Nawet już wiem dla kogo :) Fajnie, że potrafisz z takim zapałem opowiadać o książkach dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaczynamy z córcią pomału sięgać po książki dla najmłodszych. Mam nadzieję, że ta również do nas kiedyś trafi.

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.