wtorek, 29 kwietnia 2014

Kolejny STOSik tanich książek ;)

Jeżeli oglądacie mnie od dłuższego czasu, to z pewnością wiecie, że kocham stare książki. Właściwie to im starsze, tym lepsze ;) Jeżeli do tego wszystkiego są jeszcze tanie, to czego tu chcieć więcej? Wolna półka zawsze się znajdzie...


13 komentarzy:

 1. Na O dwóch takich, co ukradli księżyc, Kubuś Puchatek, Białe noce mam największą ochotę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie lubię Twoje filmiki :). Bardzo ciekawie się Ciebie słucha, a zakupów (zwłaszcza tych z klasyki) ogromnie zazdroszczę:). Muszę się w końcu ogarnąć i odwiedzić antykwariaty, może uda mi się znaleźć jakieś perełki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka... Jakie to wymowne ;) Zazdroszczę Ci tej klasyki w twardych pięknych oprawach. Też mi się taka marzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kinga, ale Ci zazdroszczę! "Wielki Gatsby" marzy mi się od jakiegoś czasu, chciałabym mieć takie możliwości jak Ty. Muszę przyznać, że uwielbiam stosiki w Twoim wydaniu. Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mówimy o Hali Targowej na Grzegórzeckiej, tak? Ten pchli targ książek tam cały czas jest? Jeszcze nie byłam, a może bym się wybrała...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak - mówimy o tym samym ;) Tyle, że targ nie jest "w niej", tylko "obok niej" w każdą niedzielę przed południem ;) Najlepiej być ok.10 rano ;) Zachęcam ;)

   Usuń
 6. O matko, co za cudowne wydania klasyki, zazdroszczę :D A tak przy okazji, śliczne loczki :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta klasyka jest pięknie wydana... i jeszcze za takie pieniądze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam oglądać Twoje filmiki :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne masz zdobycze, a już te klasyki w twardej oprawie to już po prostu perełki!:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczerze muszę powiedzieć, iż już od dłuższego czasu śledzę Twoje filmiki i oprócz bardzo dobrej zawartości merytorycznej nasuwa mi się jeszcze jedna ważna sprawa - masz świetną dykcję :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy raz jestem u Ciebie i muszę przyznać, że fajnie się ogląda takie filmiki :) aleś się obkupiła :) ! i to za 2 zł takie piękne wydania :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.