niedziela, 6 kwietnia 2014

Czytelnicze plany na kwiecień 2014 ;)

Nowy miesiąc zazwyczaj przynosi ze sobą nowe książki ;) Jeżeli jesteście ciekawi, co zamierzam czytać w najbliższym czasie, zapraszam do oglądania. Prawdę mówiąc mam nadzieję, że poznam o wiele więcej ciekawych historii ;)
A jak tam Wasze, kwietniowe plany? ;)


7 komentarzy:

 1. "Dom nad jeziorem smutku" polecam! Ja planów od jakiegoś czasu nie robię, za często je modyfikowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam raczej nic z tego, co Ty masz w planach.
  Ja nie wiem jeszcze, co będę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. pozostaje życzyć - dużo czasu na czytanie i miłej lektury! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego czytania oczywiście : )
  Jestem ciekawa recenzji. Moje plany na kwiecień są dość szerokie, bo ostatnimi czasy nie miałam zbyt dużo chwil na czytanie. Jak na razie mam zamiar dalej czytać książki z mojego ostatniego stosika, ale już niebawem pojawi się kolejny :>

  OdpowiedzUsuń
 5. ach,ja w tym miesiącu chciałabym dokończyć książki, które zaczęłam czytać w zeszłym miesiącu. :( uczyłaś się już może kiedyś niemieckiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kiedyś, ale potrafię się tylko przedstawić ;)

   Usuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.