sobota, 26 marca 2016

Książki, których nigdy nie przeczytałam do końca! :)1 komentarz:

  1. Anię uwielbiam, ale doceniłam ją tak naprawdę dopiero po latach, gdy wróciłam na Zielone Wzgórze ;-) Teraz każde spotkanie to dla mnie ogromna przyjemność :)

    Jedna książką wbiła mi się w pamięć jako ta porzucona - wprawdzie nie pamiętam jej tytułu, ale ten moment, gdy po prostu nie byłam w stanie jej dokończyć, ciągle mi w głowie tkwi. I nie była to jakaś drastyczna historia, ale tyle w niej było egoizmu i to tak okropnie opisanego, że dałam sobie spokój :)

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.