poniedziałek, 3 sierpnia 2015

SUMMER READER BOOK TAG


PYTANIA:
1. Złociste Słońce, czyli książka, która wywołała uśmiech na mojej twarzy.
2. Tropikalne kwiaty, czyli książka, której fabuła dzieje się w obcym kraju.
3. W cieniu drzewa, czyli książka, w której tajemniczy lub mroczny bohater został przedstawiony jako pierwszy.
4. Plażowy piasek, czyli książka, która była ciężka w czytaniu, a jej fabuła ledwo się rozwinęła.
5. Zielona trawa, czyli bohater lub bohaterowie, którzy byli pełni życia, a ich perypetie wywołały uśmiech na mojej twarzy
6. Arbuz, czyli książka, która skrywa soczysty sekret.
7. Kapelusz plażowy, czyli książka z olbrzymim i niezwykłym uniwersum
8. Grill, czyli książka, której główny bohater jest prawdziwym przystojniakiem
9. Mrożona herbata, czyli książka idealna dla ochłody
10. Lemoniada, czyli książka, która z początku wydawała się kwaskowata, ale słodkość nadeszła z czasem.

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obejrzałam Twój filmik już wczoraj (jakoś zawsze komentuję z opóźnieniem) i długo się zastanawiałam co mi mówi Mayle... I dzisiaj spojrzałam na regał i odkryłam tajemnicę ;) I u mnie na półce gości "Zawsze Prowansja" i jeszcze inna książka tego pana :) Kto wie? Może ją przeczytam w te wakacje. Co do Arbuza.... Dzięki Twojej recenzji / Przez Twoją recenzję skusiłam się wczoraj w księgarni na "Czarne nenufary" - za 5 zł, bo leciutko uszkodzony grzbiet, więc nie zastanawiałam się ani chwili, wzięłam pod pachę i poszłam z nią do kasy. Już nie mogę się doczekać, kiedy się za nią zabiorę! :)
  PS. Dawno nie było żadnego filmiku z nabytkami z hali targowej... czyżby się przereklamowała? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieee - hala się nie przereklamowała, tylko w tym roku miałam wcześniej sesję, więc szybciej przyjechałam do domu na wakacje, a nawet jeżeli byłam później w Krakowie, to nie w niedzielę... A pchli targ jest właśnie w niedziele ;). "Czarne nenufary" dają do myślenia ;). Są bardzo ładnie napisane. Ostrzegam tylko, że choćby się waliło i paliło musisz przeczytać je do końca, bo tylko wtedy zrozumiesz, o co mi chodzi ;). Bez zakończenia cała książka wyda Ci się średnia, a to nie jest prawdą ;).

   Usuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.