sobota, 15 sierpnia 2015

NAJDZIWNIEJSZE KSIĄŻKI W MOJEJ DOMOWEJ BIBLIOTECZCE

3 komentarze:

 1. Ciekawe książki :) Mówisz, że nie wiesz skąd je masz, ale zainspirowało mnie to do zadania pytania o to czym się kierujesz kupując książki? Masz jakiś klucz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam klucza :). Kupuję to, co aktualnie mam ochotę przeczytać, co wzbudza moją ciekawość. Niewykluczone, że tak się stało z parasolnictwem ;). Lubię pozycje czymś się wyróżniające :).

   Usuń
 2. Bardzo fajny pomysł z tymi książkami. Zastanawiam się teraz, jakie znalazłyby się u mnie..

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.