środa, 11 marca 2015

Pięć nowych książek !!! (BOOK HAUL)6 komentarzy:

 1. No to biorę się za oglądanie filmiku! :3

  http://sapphireblog1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza propozycja brzmi obiecująco, ja też dawno już nie miałam w rękach jakiegoś dobrego thrillera psychologicznego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam okazji zapoznać się z twórczością Remigiusza Mroza, ale mam zamiar to nadrobić i chyba zacznę właśnie od "Kasacji", która wydaje się być ciekawa. :)
  http://kulturaczytania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie są ciekawe, ale najbardziej zazdroszczę "Kasacji"

  OdpowiedzUsuń
 5. "Kasacja" już przeczytana. :3 Skradłabym "Wiem o Tobie wszystko", kusi mnie strasznie po tych wszystkich opiniach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę! Mój portfel świeci pustkami więc nie mogę powiększać swojej biblioteczki :(.

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.