piątek, 14 marca 2014

Polscy booktuberzy polecają klasykę!

Tym razem chciałabym zachęcić Was do obejrzenia filmiku, który powstał dzięki współpracy siedmiu booktuberów. Polecamy w nim klasyki literatury, które naprawdę warto przeczytać! Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej i że skorzystacie z naszych propozycji ;) Jeżeli Wasi znajomi i rodzina również lubią poczytać dobrą książkę, to koniecznie ich o nas poinformujcie ;) 
Z góry ogromne dzięki! 
Czytaliście któreś z polecanych przez nas książek? ;)


Nasze kanały:
ESA CZYTA (czyli ja ;P )
Z KAMERĄ WŚRÓD KSIĄŻEK
ALEKULTURKA
WANILIOWE CZYTADŁA
ERICMCBET
GERDMARV
JANEK GADA

5 komentarzy:

 1. Małego Księcia i Mistrza i Małgorzatę czytałam, z kolei na Proces mam ochotę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziecko mnie pokonało :D Czytałam Twaina, "Proces" (niestety znudził mnie strasznie...), "Małego księcia", "Stowarzyszenie umarłych poetów" (o tak!), "Mistrza i Małgorzatę" (kocham <3) :)
  Ale moim faworytem jest "Zbrodnia i kara" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mistrz i Małgorzata, zdecydowanie mój nr 1 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Mistrz i Małgorzata! :D No ale kilka innych też... Mały Książę to coś pięknego. "Stowarzyszenie umarłych poetów" było super. Mam to samo wydanie Frankensteina :D

  OdpowiedzUsuń
 5. No proszę nie myślałam, że będę miała tak dobry wynik - czytała wszystko oprócz "Stowarzyszenia..." i Tolkiena :D ile z tych lektur pamiętam to już inna sprawa ;) Sama miałabym nieco inne typy :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.