Lato z książką 2014

Jeżeli śledzicie mojego bloga już od dłuższego czasu, to być może pamiętacie mój zeszłoroczny projekt "Lato z książką" (KLIK), przy pomocy którego starałam się udowodnić Wam, że wakacje spędzone w towarzystwie książek gwarantują niesamowite przeżycia w dowolnym miejscu na świecie. Do tej pory pamiętam mój wypad do Bangkoku  ("Karaluchy" Jo Nesbo) - polecam - miasto jest niesamowite!
Nie mogłoby być inaczej, dlatego... ogłaszam, że rozpoczynam "Lato z książką 2014"! Mapka z zeszłego roku okazała się niewystarczająca, dlatego tym razem dołożyłam do niej również mapę Europy i Polski. Zobaczymy, gdzie spędzę najwięcej czasu :) Jeżeli macie ochotę dołączyć się do mojej zabawy, oczywiście będzie mi bardzo miło. 
Projekt polega na tym, że po przeczytaniu książki, w odpowiednim miejscu na mapie, czerwonym punktem zaznaczamy miejsce, które dzięki niej odwiedziliśmy. W przypadku fantastycznych światów proponuję wybrać obszar, które jest najbardziej podobne do tego opisanego w książce.
*3. - akcja powieści "Bliżej Dalej" może rozgrywać się właściwie wszędzie, dlatego punkt trzeci umieściłam poza mapką.

2 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł te literackie podróże, chociaż ja aż tak bardzo nie zwracam uwagi na miejsce akcji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł ;-) Czytając niektóre książki możemy poczuć się jakbyśmy sami znajdowali się w miejscu, w którym toczy się akcja ;-)

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.