poniedziałek, 27 sierpnia 2018

JA kontra LEKTURY SZKOLNE + co sądzę o kanonie

2 komentarze:

  1. Raczej zawsze czytałam wszystkie szkolne lektury, jednak przez "Pana Tadeusza" nie dałam rady przebrnąć. A moimi ulubionymi lekturami były "Mały książę", "Zbrodnia i kara" i "Tango". ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pamiętam, że mnie bardzo ciężko czytało się "W pustyni i puszczy". Z "Krzyżakami" nie dałam rady. Dobrze wspominam "Tajemniczy Ogród" i "Ferdydurke".

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.