wtorek, 9 stycznia 2018

CZYTELNICZE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE???

1 komentarz:

  1. Mam tak samo! Nie lubię planować, bo i tak nic z tego. I też nie lubię czytelniczych wyzwań, ponieważ nie chcę mieć aż tak narzucone co przeczytać :)
    Również wolę przeczytać mniej a dobrych książek, niż dużo i złych. Nie chcę tracić czasu, a czytanie byle czego zabiera cenne minuty, które mogły być przeznaczone na lekturę jakiegoś klasyka :)
    Buziaki! ;* Dolina Książek

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.