poniedziałek, 16 maja 2016

BOOK HAUL [maj 1016]

2 komentarze:

  1. Wspaniała różnorodność. Ciekawe tytuły. Będę śledzić recenzje bo właściwie wszystko mnie zainteresowało. A zapomniałam jeszcze, mega paznokcie 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Chcialabym bys nagrala recenzje ksiazki spowiedz hitlera szczera rozmowa z zydem.Bo chce wiedziec co o tej ksiazce myslisz.

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.