poniedziałek, 25 stycznia 2016

Kilka nowych książek2 komentarze:

  1. "Czas pokaże" Archera jest fenomenalny! Koniecznie przeczytaj!

    OdpowiedzUsuń
  2. Domyślam się, że sesja już za Tobą :). Co do książek to powiem Ci, że Hrabia Monte Christo jest jedną ze wspanialszych książek, jakie przeczytałam w dzieciństwie i bardzo serdecznie Cię do tej pozycji zachęcam. Nie ma tam wprawdzie ani krzty realizmu magicznego (a jak wiesz, jest to mój konik ;), ale jest za to bardzo dobry warsztat literacki i świetnie poprowadzona przygoda.

    A co do Twojego kanału... Nie jestem specem w blogach, a już na pewno nie w recenzenckich, ale jeśli mogą coś zasugerować, to uważam, że najmocniejszą stroną Twojego bloga są te stylizowane, niezwykłe filmiki, które kręcisz. Jest to coś wyjątkowego i wprawdzie do moich książek trudno było ogarnąć coś tak innowacyjnego, jak np. do książek Mroza, ale wspominam baaaardzo dobrze te Twoje filmiki :)

    Trzymaj się!

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.