sobota, 19 grudnia 2015

Co przeczytam podczas przerwy świątecznej? :)

3 komentarze:

 1. To będą pracowite czytelniczo święta:) Ja ogólnie w grudniu odpoczywam od książek - mam przeprowadzkę na głowie:) Cudowna ta kronika dla babci, ciekawe czy można kupić w Empiku, jeśli tak to chyba kupię:) Opowiadania mocno świąteczne są kuszące:) Czekam na recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na święta już nie zdążę, ale kupię babci na urodziny wiadomo co :)
  Całkiem przyjemnie się Ciebie słucha.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja spamuję i serdecznie zapraszam Cię do akcji "Wędrująca książka", którą organizuję. Więcej szczegółów w linku: http://www.recenzjapisanaemocjami.pl/2015/12/wedrujaca-ksiazka.html

  Serdecznie pozdrawiam i życzę cudownego Nowego Roku!!

  Ps. Bardzo proszę o pomoc w rozpowszechnieniu akcji. Będę wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.