sobota, 17 października 2015

MOJA DOMOWA BIBLIOTECZKA CZ.III

2 komentarze:

  1. Jak zawsze miło się to oglądało! :) Książki Lisak kiedyś czytałam, zbierając materiały do wypracowania z historii. ;) I mam to samo wydanie "Szewców"!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne biblioteczka. Aż miło się patrzy! Szczególnie na te egzemplarze z duszą. :-) Czekam niecierpliwie na kolejną część! :-)
    Pozdrawiam, Ania

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.