wtorek, 15 września 2015

Okularnik (Katarzyna Bonda)

2 komentarze:

  1. Miałam bardzo podobne odczucia do Twoich i "Okularnik" zdecydowanie bardziej mi się podobał niż "Pochłaniacz" chyba właśnie ze względu na wątek obyczajowy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam "Okularnika". Podobał mi się, również bardziej niż poprzednia część. Mimo to czytało mi się ciężko, ta historia była chyba trochę za obszerna..

    OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.