poniedziałek, 29 grudnia 2014

RECENZJA: "Hera, moja miłość", "Lot Komety", "Demony na smyczy" (Anna Onichimowska)


AUTOR: Anna Onichimowska
WYDAWNICTWO: Agencja Edytorska Ezop
ROK WYDANIA: 2014


7 komentarzy:

 1. Jak byłam nastolatką to przeczytałam "Hera, moja miłość" i "Lot Komety". Wtedy mi się podobały, nie wiem jakby było teraz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypuszczam, że też by Ci się podobały :). Czytało się baaaardzo przyjemnie ;).

   Usuń
 2. Czytałam niegdyś. Jeszcze w takich czarnych okładkach, jak dobrze pamiętam. Miło wspominam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam dwie pierwsze książki. "Hera" podobała mi się, nawet bardzo, niestety "Lot Komety" był już dla mnie odgrzewaniem kotletów, dlatego też nie sięgnęłam po trzecią książkę. nie wiem, czy spodobałaby mi się teraz - to chyba książki dla nastolatków? (hmm, choć ostatni post na moim własnym blogu dokładnie przeczy takiemu podejściu do czytania książek :D)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszą pozycję czytałam kiedyś:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałem zbiór opowiadań tej autorki - "Dziesięć stron świata", który całkiem dobrze wspominam. Ciekawi mnie przedstawienie narkomani w odmienny sposób. I choć nie przepadam za literaturą młodzieżową, bo chętnie sięgnąłbym po te trzy książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. oo, jakieś nowe okładeczki :D "Hera moja miłość" czytałam na pewno, a i resztę prawdopodobnie też :)

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.