niedziela, 29 czerwca 2014

Stosik tanich książek ;)

Stosiki złożone z tanich książek (przynajmniej w moim wykonaniu) są już chyba tradycją ;) Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moje najnowsze zdobycze. Mieliście okazję coś z nich przeczytać, czy wciąż wszystko przed Wami? ;)

10 komentarzy:

 1. "Opowieści z planety prowincja" mnie zainteresowała. Bardzo interesuje mnie temat życia na wsi, mentalności mieszkańców oraz ich zwyczaje. Czekam na recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Czerwone węże"! Czytałam, bardzo przyjemna i klimatyczna lektura, dowiesz się jak żyło się w włókienniczej Łodzi (moim kochanym mieście ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne wydanie książki o Mickiewiczu:) ja mam tylko jeden, tak stary egzemplarz, w swojej biblioteczce:) P.S. Mam chyba taka samą sukienkę jak Ty:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne nabytki. Życzę bardzo przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, ale zakupy! Życzę udanej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że kochasz książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Historia żółtej ciżemki" - chyba każdy, kto z Krakowa zna :) A tak w ogóle to - spory stosik i bardzo ciekawe zdobycze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki piękny Herkules:))))

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.