środa, 12 lutego 2014

"Psi żywot" Petera Mayle'a czyli coś dla miłośników psów ;)

TYTUŁ: "Psi żywot"
WYDAWNICTWO: Prószyński i S-ka
ROK WYDANIA: 2009
STRON: 159
OPRAWA: miękka


6 komentarzy:

 1. Piesek na początku przyciągnął moją uwagę i nie mogłam skupić się na Twojej recenzji. Nie wiem, czy o taki efekt Ci chodziło ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piesek zawsze okazuje się być lepszy ode mnie :D Chyba już tak zostanie i nic z tym nie zrobię :) No ale - coś od życia też mu się należy :)

   Usuń
 2. super! urocza recenzja, fajny piesek i zapowiadająca się ciekawie książka ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomimo tego, że bardziej lubię koty to mogłabym się skusić także na ,,Psi żywot" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po książkę biegnę do biblioteki, a co do pieska, to niezły z niego aktor. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle naprawdę pomysłowa recenzja, o książce już chyba gdzieś słyszałam i muszę przyznać, że chętnie bym się z nią zapoznała ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Polityka prywatności

Korzystanie ze strony "Esa Czyta" jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby. Udział w konkursach organizowanych przez stronę Esa Czyta wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Oświadczenie: Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony "Esa Czyta" oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawa ich poprawiania.