poniedziałek, 2 marca 2015

(#1) ESA CZYTA... DEBIUTY: "Gniewne lato" (Andrzej Szynkiewicz), "Trzy dewoty i kłopoty" (Przemek Krajewski)


2 komentarze:

 1. Jestem pod wielkim wrażeniem w jaki sposób opowiadasz o przeczytanych książkach, od jakiegoś czasu staram się być na bieżąco z Twoimi filmikami i powiem Ci, że słuchanie Ciebie sprawia mi ogromną przyjemność i radość. To w jaki sposób opowiadasz o książkach sprawia, że człowiekowi, aż chce się usiąść do książki. Ja sama jestem zakochana w książkach i na prawdę w każdej wolnej chwili czytam, jednakże w ostatnim czasie brakuje mi na to czasu, chociaż wiem, że wkrótce wrócę do moich książek.
  Fajnie, że mogę najpierw obejrzeć Twoją recenzję na temat tak wielu książek, a potem sama zdecydować czy akurat owa książka przypadnie mi do gustu.
  Mam tylko jedno pytanie, jak znajdujesz czas na przeczytanie tylu książek ? :)
  Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i w wolnej chwili zapraszam do siebie -> www.kwiatekzesnu89.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :). Bardzo mi miło przeczytać tyle ciepłych słów! :). Kiedy znajduję czas na przeczytanie tylu książek? Hmmm... Po prostu staram się dobrze planować dzień. Wstać troszkę wcześniej itp. Zazwyczaj czytam też w drodze na uczelnię w tramwajach lub autobusach. Zdarza mi się czytać w wannie lub do obiadu ;). Nie chciałabym jednak wyjść na jakiegoś szalonego człowieka, dlatego od razu zaznaczam, że są tygodnie, w których czytam bardzo intensywnie, ale zdarzają się też takie, podczas których nie czytam wcale... ;).
   Pozdrawiam i oczywiście obiecuję zaglądnąć na Twojego bloga ;)

   Usuń