niedziela, 25 października 2015

19. MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE - RELACJA [esaczyta]

5 komentarzy:

 1. Magda Kordel też była :d to akurat wiem na 100% z kilkudniowym wyprzedzeniem, jak nie kilkutygodniowym :D do Krakowa niestety mam za daleko... zanim bym dojechała to przytuliłabym woreczek 50 razy, a awiomarin i lokomotiw nie pomaga... taka karma... miło się oglądało :) tak patrzałam i sobie myślałam, kurde w życiu nie zamieniłabym żadnego słowa z kimkolwiek z nich. Zacięłabym się przy samym "dzień dobry" :D dlatego podziwiam Cię za taką otwartość i bezstresowość w komunikowaniu się z ludźmi, której mi na żywo (bo jak widać tu piszę bez problemu :P) mi brakuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co, z tym "dzień dobry" tak Ci się tylko wydaje :). Na dobrą sprawę wszystko zależy od autora :). Jeżeli jest komunikatywny, to sam będzie podpytywał i nawet nie zorientujesz się, kiedy zaczynasz rozmawiać z nim całkiem swobodnie :).

   Usuń
  2. Oj musiałby się biedny namęczyć trochę :) chyba czas zacząć oglądać wszystkie te kanały na YT o książkach. Dawno nie oglądałam i tak jakoś mi się teraz zebrało na chęci :) ciekawisz i ja, która z zamiarem założenia swojego kanału "męczę się" od roku jak nie dłużej po takich filmikach nabieram nowej motywacji ^^

   Usuń
  3. Próbuj :). Takie nagrywanie dużo daje jeżeli chodzi o pewność siebie itd. :). Wiem po sobie ;).

   Usuń
 2. Fajnie ta muzyczka dobrana :). // Ja tak w tym roku troszkę na szybko Targi zwiedzałam i większość autorów mi umknęła - przy tym też się na to nie nastawiałam. Miło więc było zobaczyć Targi z Twojej perspektywy.

  OdpowiedzUsuń